Zapraszamy na prezentację raportu „Rady Nadzorcze w Polsce 2017!”

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA we współpracy z portalem NadzorKorporacyjny.pl oraz Wortal Relacji Inwestorskich zapraszają na prezentację raportu: „Rady Nadzorcze w Polsce 2017” połączonego z debatą: „Jakiego modelu rady nadzorczej oczekują właściciele?”, która odbędzie się 1 marca 2017, godz. 10.30-13.00 w siedzibie KIG, Warszawa, Trębacka 4.

Ilu w Polsce jest członków rad nadzorczych? Ile spośród nich to kobiety, a ile obcokrajowcy? W ilu radach zasiadają wyłącznie kobiety, a w ilu wyłącznie obcokrajowcy? Ile lat ma „przeciętny” członek rady nadzorczej i czy częściej spotkamy 40, 50 czy 60 latka? Ile jest rad nadzorczych w Warszawie, a ile w innych miastach?  Ilu członków powołano w 2016 roku? Ile zarabiają członkowie rad nadzorczych? To tylko niektóre z pytań na jakie zostaną udzielone odpowiedzi podczas prezentacji raportu „Rady Nadzorcze w Polsce 2017″ – pierwszego kompleksowego raportu o radach nadzorczych w Polsce.

Druga część spotkania poświęcona będzie rozmowie o przyszłości rad nadzorczych, skupiając się na osobie właściciela – gdyż to od jego woli często zależy czy faktycznie jest i jak działa rada nadzorcza. Co trzeba zrobić, aby właściciele chcieli korzystać z profesjonalnej rady nadzorczej a nie tylko by nie one wyłącznie dopełnieniem wymogów formalnych? Jak przekonać właściciela, że warto aby miał „dobrą” radę nadzorczą?

Wśród zaproszonych gości w debacie znajdą się m.in. Wiesław Rozłucki (Człowiek Corporate Governance 2016), Andrzej S. Nartowski (Człowiek Corporate Governance 2015) i inni.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy właścicieli, członków rad nadzorczych, członków zarządu oraz wszystkich zainteresowanych tematyką rad nadzorczych i corporate governance. Moderatorem debaty będzie Piotr Rybicki – autor raportu, ale przede wszystkim propagator profesjonalnych rad nadzorczych i corporate governance w Polsce, inicjator wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance”, od kilku lat z sukcesem organizujący w Katowicach Konferencję „Rada Nadzorcza”.

Rejestracja: TUTAJ

Kontakt:
Piotr Rybicki
tel. 512 484 045
rybicki@nadzorkorporacyjny.pl

źródło: KIG + opracowanie własne

Grzegorz Surma

Print This Post Print This Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × two =