Witamy na nowej stronie Wortalu Relacji Inwestorskich!

Dzień dobry! Miło mi powitać Was na nowej, w pełni przebudowanej stronie Wortalu Relacji Inwestorskich. To, co widzicie, to zaledwie przedsmak możliwości, które będzie docelowo zawierać nasz nowy serwis. Moją ambicją jest w dalszym ciągu budowanie największej polskiej bazy wiedzy, case studies oraz oferowanie profesjonalnych usług consultingowo – szkoleniowych branży szeroko rozumianego marketingu akcji, jak czasem nazywa się relacje inwestorskie.

Czekamy na Wasze komentarze. Jak Wam się podoba nowy serwis? Co Waszym zdaniem warto do niego dodać, o co rozbudować? Feedback był, jest i będzie dla nas zawsze najważniejszy.

Zapraszam do komentowania i zadawania pytań (info@relacjeinwestorskie.org.pl). Poniżej kilka dodatkowych informacji na temat najważniejszych zakładek:

Dla początkujących – tutaj znajdziecie wszystkie informacje, które powinien poznać ktoś interesuje się branżą/jest początkujący, ale chce iść z duchem czasu, interesuje się nowinkami oraz dba o regularne aktualizowanie swego poziomu wiedzy. Nie znaczy to oczywiście, że doświadczony branżowy rutyniarz będzie znudzony : ) Najlepiej sami sprawdźcie!

Porady praktyków – w tym dziale skupiamy się na omawianiu bardziej skomplikowanych rozwiązań, które są szczególnie cenne dla osób posiadających branżowe doświadczenie w IR. Nasza dewiza nie zmienia się – praktycy praktykom!

Case studies – jak sama nazwa wskazuje, to studia przypadków.  Blaski i cienie naszego rynku kapitałowego, komentarze do ustaw i rozporządzeń, rozwiązania, które całym sercem popieramy oraz te, o których najlepiej byłoby od razu zapomnieć. Dla każdego coś interesującego!

Recenzje i relacje– informacje z pierwszej ręki z miejsc i wydarzeń, w których wzięliśmy udział. Co warto zobaczyć, przeczytać, obejrzeć, na jakie szkolenie się wybrać? Branżowy przegląd wydarzeń, eventów, multimediów i lektur. „Must have” dla każdego IR managera!

Newsy z branży – tutaj znajdziecie informacje na temat ciekawych branżowych wydarzeń, które warto polecać i propagować a do których niekoniecznie sami przyłożyliśmy rękę 🙂 Wszystko, co istotne dla praktyka, teoretyka i osoby zainteresowanej branżą.

Podcast – kolejna z nowości. To cykliczne audycje na najbardziej istotne giełdowo – branżowe tematy. Naszym celem jest regularne dostarczanie Wam informacji najwyższej jakości – również za pomocą regularnych podcastów. Lubimy wytyczać branżowe szlaki : )

Kompendium wiedzy – tutaj pozostaniemy jeszcze trochę tajemniczy, gdyż wszystko wyjaśni się w czasie najbliższych tygodni. Powiem tylko tyle, iż na tą skalę nikt tego jeszcze w polskiej branży nie robił.

Zapraszam do regularnego odwiedzania!

Grzegorz Surma

Założyciel i redaktor naczelny Wortalu

Print This Post Print This Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + nine =