Warsztaty z Joe DiNapolim w Polsce!

Przy okazji zbliżającej się 20 edycji Konferencji WallStreet odbędą się wyjątkowe warsztaty ze światową gwiazdą tradingu i gościem specjalnym wydarzenia – Joe DiNapolim. Tematem warsztatów będą „Poziomy DiNapolego, czyli precyzyjne określanie momentów wejścia na rynek, poziomów take-profit i stop-loss”.

Dzięki warsztatom uczestnicy dowiedzą się m.in. jak odnajdywać poziomy DiNapolego do otwarcia pozycji, jak wykorzystywać je do umiejscowienia zleceń stop-loss oraz lokalizowania miejsc do realizacji zysków. Pokażemy również w jaki sposób poruszać się pomiędzy perspektywami czasowymi oraz jak budować dobry plan transakcyjny.

Plan warsztatów:

11.50 – 12.00
Rozpoczęcie warsztatów, przywitanie uczestników
12.00 – 13.00:
Joe DiNapoli – Ogólna filozofia poziomów DiNapolego
13.00 – 15.00:
Piotr Grela – Poziomy DiNapolego od podstaw po zaawansowane techniki
15.00 – 15.15
Przerwa kawowa
15.15 – 18.15
Joe DiNapoli – Aktualna analiza rynków akcji i rynków terminowych:

  • S&P 500,
  • DAX,
  • Ropa,
  • Złoto,
  • pary walutowe EURUSD, GBPUSD, USDJPY,
  • wybrane akcje z WIG20

18.15 – 19.15
Obiad

Warsztaty odbędą się 2 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Będą prowadzone w języku angielskim, przy czym organizator zapewnia równoległe tłumaczenie. Udział w warsztatach można zgłaszać poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie wydarzenia (www.wallstreet.org.pl) lub kontaktując się bezpośrednio z organizatorem (konferencja@sii.org.pl). Koszt udziału w warsztatach wynosi 1399 zł brutto. Cena ta uwzględnia udział w szkoleniu, jak również przerwie kawowej i kolacji. Możliwe jest także jednoczesne zgłoszenie udziału w warsztatach jak i w całej konferencji. Każdy, kto skorzysta z tej możliwości, otrzyma 400 zł rabatu na udział w warsztatach z Joe DiNapolim.

*     *     *

Joe DiNapoli, będący w tym roku jednym z gości specjalnych Konferencji WallStreet, na rynku kapitałowym inwestuje już od ponad 40 lat, grając nawet po 10 godzin dziennie. Inwestuje zarówno w krótkim, średnim jak i długim terminie, od wykresów jednominutowych aż po roczne. Jego podejście oparte jest przede wszystkim na używaniu wskaźników wyprzedzających.

Konferencja WallStreet to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń na rynku kapitałowym organizowanym w tej części Europy. Wydarzenie to od lat gromadzi szerokie grono inwestorów – indywidualnych i instytucjonalnych – oraz spółek reprezentujących praktycznie każdą gałąź biznesu. Tegoroczna edycja będzie z całą pewnością wyjątkowa – to już dwudziesty raz, kiedy inwestorzy będą mogli się spotkać w trakcie tego wydarzenia. Do tego dochodzi także 25-lecie funkcjonowania w Polsce rynku kapitałowego. Jubileusz zobowiązuje zatem do tego, aby była to edycja niepowtarzalna, na najwyższym merytorycznym poziomie, będąca także inspiracją dla wszystkich uczestników rynku kapitałowego w Polsce oraz wszelkich środowisk z nim związanych.

Print This Post Print This Post

źródło: SII

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

twenty + 7 =