VI Konferencja Rada Nadzorcza – czyli o praktycznych aspektach nadzoru właścicielskiego – już 8 listopada 2016 w Katowicach!

W dniu 8 listopada 2016 roku, w Katowicach, odbędzie się VI edycja Konferencji Rada Nadzorcza. Nasz Wortal objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Konferencja Rada Nadzorcza to spotkanie poświęcone będzie spojrzenie, w aspekcie krajowym i międzynarodowym, na nadzór właścicielski z perspektywy osoby fizycznej, grupy kapitałowej i samorządu.

To cykliczne wydarzenie wpisało się już na stałe kalendarz wydarzeń poświęconych corporate governance. Nie bez przyczyny, gdyż poruszane są podczas jej trwania praktyczne problemy związane z nadzorem właścicielskim.

Piotr Rybicki – inicjator Konferencji Rada Nadzorcza: „6. edycja Konferencji Rada Nadzorcza zapowiada się niezwykle ciekawie. Spojrzymy na nadzór właścicielski nie tylko z naszej „domowej”, czyli krajowe perspektywy, ale również postaramy się podyskutować czym różni się on od nadzoru właścicielskiego w innych krajach. Ale nie chcemy tylko narzekać, lecz zastanowić się jakie najlepsze praktyki możemy czerpać od naszych bliższych i dalszych sąsiadów. Pod raz drugi wręczymy wyróżnienie Człowiek Corporate Governance. Ubiegłoroczny wyróżniony – Andrzej S. Nartowski, Człowiek Corporate Governance 2015 zaszczyci nas wygłoszeniem laudacji Człowieka Corporate Governance 2016. Jest to wyróżnienie, którym od ubiegłego roku honorujemy osoby wnoszące istotny wkład w tworzenie corporate governance. Warto 8 listopada 2016 odwiedzić Katowice. Nasza konferencja kompleksowo obejmuje zagadnienie ładu korporacyjnego. Przyczynia się również do upowszechniania idei corporate governance – jest jedną z nielicznych w Polsce”

Wszystkie informacje o Konferencji, a także formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.konferencjaradanadzorcza.pl Udział w Konferencji jest bezpłatny.  

Grzegorz Surma

Print This Post Print This Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 4 =