Nasi partnerzy

nadzor logoSerwis Pana Piotra Rybickiego, szkoleniowca i biegłego rewidenta, zajmującego się m.in kompleksowym doradztwem w dziedzinie funkcjonowania Rad Nadzorczych.

logo_polski_przemysl_300dpiMagazyn skierowany w tysiącach egzemplarzy do polskich przedsiębiorców i kadry zarządzającej w polskich spółkach, zarówno tych dużych jak i firm z sektora MSP. Pismo przedstawia liderów polskiego biznesu – wywiady z kadrą zarządzającą polskimi przedsiębiorstwami, informacje na temat inwestycji, realizacji, finansów oraz nowości technologicznych. Prezentuje przykłady udanych inwestycji, zrealizowanych strategii, optymalizacji zarządzania i ekspansji polskich spółek.

irip_logo2Zadaniem Instytutu jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych kadry zarządzającej i finansowo – księgowej, wyznaczanie standardów sprawozdawczości finansowej, kreowanie zmian w prawie bilansowym i podatkowym, upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie, a tym samym lepsze przygotowanie polskich firm i instytucji do działania w warunkach wysokiej konkurencji krajów Unii Europejskiej. Swoją misję Instytut Rachunkowości i Podatków realizuje głównie przez działalność szkoleniową, wydawniczą i doradczą. W jego ofercie znaleźć można szkolenia otwartych, zamknięte (in-company), konferencje oraz kursy zawodowe. IRIP może pochwalić się dużym doświadczeniem w obsłudze projektów unijnych.

sii logoNajwiększa organizacja zrzeszająca inwestorów giełdowych w Polsce. Działa od 1999 roku, należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. Działalność stowarzyszenia koncentruje się na wszechstronnym wsparciu inwestorów w następujących obszarach: edukacja i analizy, interwencje oraz atrakcyjne zniżki, oferowane partnerów SII.

baner-www-norwoks-1Agencja reklamowa, specjalizującą się w gadżetach i upominkach reklamowych. W jej ofercie znajdziecie  tysiące wzorów materiałów reklamowych: od tanich plastikowych długopisów, aż po ekskluzywne zestawy prezentowe. Do najciekawszych należą zestawy upominkowe z autorskiej Kolekcji „Dębowy Liść”. Oryginalne propozycje można znaleźć w „Ofertach Specjalnych” przygotowywanych na święta Bożego Narodzenia oraz na Wielkanoc. Całość uzupełniają produkty z wyprzedaży oraz stale wprowadzane nowości.

logo_od_1993Prestiżowa organizacja dbająca o rozwój polskiego rynku kapitałowego oraz reprezentująca interesy spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Służy środowisku emitentów wiedzą i doradztwem w zakresie regulacji rynku giełdowego oraz praw i powinności uczestniczących w nim spółek. Będąc organizacją ekspercką, zmierza do szerzenia i wymiany wiedzy umożliwiającej rozwój rynku kapitałowego i nowoczesnej gospodarki rynkowej w Polsce. Stowarzyszenie istnieje od 1993 roku, oferując spółkom członkowskim pomoc i konsultacje w zakresie wymogów prawnych, regulacji rynku, relacji inwestorskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seventeen + three =