Nadużycia i niedociągnięcia w raportowaniu niefinansowym podczas czwartkowej konferencji SEG

7 grudnia 2017 r. w budynku Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” S.A w Warszawie odbędzie się się konferencja „Nadużycia i niedociągnięcia w raportowaniu niefinansowym” organizowana przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.  

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych ma przyjemność zaprosić na konferencję „Nadużycia i niedociągnięcia w raportowaniu niefinansowym”, która odbędzie się 7 grudnia 2017 roku w Sali Kinowej (poziom -1, wejście A/D) w budynku Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” S.A. (ul. Nowy Świat 6/12, Warszawa). Partnerem Technologicznym wydarzenia jest Unicomp-WZA.

Na początku konferencji, wraz z zaproszonymi ekspertami, przedstawimy zakres podmiotowy raportowania niefinansowego oraz możliwe wyłączenia. Następnie zaprezentujemy formy raportu niefinansowego: oświadczenie vs. sprawozdanie i ich integrację ze sprawozdaniem z działalności i sprawozdaniem finansowym. W dalszej kolejności uczestnicy dowiedzą się, jaki jest zakres obowiązkowych oraz dobrowolnych analiz biegłego rewidenta w odniesieniu do raportu niefinansowego. W drugiej części konferencji prelegenci skupią się na tematyce niezbędnej dokumentacji analiz i danych wykorzystywanych w raporcie niefinansowym. Zastanowimy się także nad tym, co grozi za zły raport ze strony interesariuszy finansowych, środowiskowych i społecznych. Na zakończenie spotkania omówiony zostanie nadzór nad raportami niefinansowymi.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli spółek giełdowych, głównie osób odpowiedzialnych za relacje inwestorskie, komunikację, CSR, HR i środowisko.

Na początku konferencji, zaproszeni eksperci przedstawią zakres podmiotowy raportowania niefinansowego oraz możliwe wyłączenia. Następnie zaprezentowane zostaną formy raportu niefinansowego: oświadczenie vs. sprawozdanie i ich integrację ze sprawozdaniem z działalności i sprawozdaniem finansowym. W dalszej kolejności uczestnicy dowiedzą się, jaki jest zakres obowiązkowych oraz dobrowolnych analiz biegłego rewidenta w odniesieniu do raportu niefinansowego. W drugiej części konferencji prelegenci skupią się na tematyce niezbędnej dokumentacji analiz i danych wykorzystywanych w raporcie niefinansowym. Zastanowią się także nad tym, co grozi za zły raport ze strony interesariuszy finansowych, środowiskowych i społecznych. Na zakończenie spotkania omówiony zostanie nadzór nad raportami niefinansowymi.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli spółek giełdowych, głównie osób odpowiedzialnych za relacje inwestorskie, komunikację, CSR, HR i środowisko.

Gospodarzem konferencji będzie Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, natomiast Partnerem Technologicznym Unicomp-WZA.

Wydarzenie będzie transmitowane online (możliwy jest udział zdalny).

Więcej informacji www.seg.org.pl

źródło: SEG

Print This Post Print This Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 4 =