MAR Starter – nasz produkt informacyjny już dostępny!

Rozporządzenie MAR i jego stosowanie w praktyce nie należy do prostych rzeczy. Podobnie rzecz ma się ze zbudowaniem rzetelnej MAR-owskiej infrastruktury sprawozdawczej, stworzeniem listy osób mających dostęp do informacji poufnej, listy managerów i osób powiązanych z nimi rodzinnie i biznesowo etc. W związku z tym chcemy wyjść naprzeciw tym spółkom (jak i pozostałym osobom zainteresowanym tą tematyką), które zamierzają ułatwić sobie życie i skorzystać z naszych gotowych materiałów.

Nasz produkt informacyjny nazwaliśmy MAR Starter. Czym jest? To osiem kompletnych formularzy, pomagających w praktyce wypełnić obowiązki informacyjne związane z listami osób mających dostęp do informacji poufnych oraz listami managerów. Co wchodzi w skład naszego produktu? To formularze do praktycznego wykorzystania  „od zaraz”:

 1. Oświadczenie osób posiadających stały dostęp do informacji poufnych.
 2. Oświadczenie osób posiadających dostęp do konkretnej, jednostkowej informacji poufnej.
 3. Oświadczenie o wygaśnięciu stałego dostępu do informacji poufnej.
 4. Oświadczenie o wygaśnięciu dostępu do konkretnej, jednostkowej informacji poufnej.
 5. Oświadczenie osoby pełniącej obowiązki zarządcze.
 6. Oświadczenie osoby pełniącej obowiązki zarządcze o poinformowaniu osób związanych rodzinnie i biznesowo z osobą pełniącą obowiązki zarządcze.
 7. Wzór listy osób posiadających dostęp do informacji poufnej + rubryka z osobami, posiadającymi stały dostęp do ww. informacji poufnej.
 8. Wzór listy managerów (osób pełniących obowiązki zarządcze) oraz osób powiązanych rodzinnie i biznesowo z osobami pełniącymi obowiązki zarządcze.

Nasze dokumenty w praktyce ułatwiają wypełnianie obowiązków informacyjnych. Można je również łatwo modyfikować i rozbudowywać/skracać, jeżeli ktoś uzna taką konieczność. Warto podkreślić, że każdy kupujący MAR Starter zyskuje możliwość ich darmowej aktualizacji przez 12 miesięcy od daty ich zakupu. W przypadku zmiany przepisów, gdy dokonamy aktualizacji naszego produktu nową wersję otrzymacie od nas bez żadnych dodatkowych opłat.

Cena kompletu formularzy to 397 zł netto + 23% VAT.

Możesz również dokonać zakupu konkretnego formularza lub formularzy (w dowolnej konfiguracji). W takim przypadku:

 1. Oświadczenie osób posiadających stały dostęp do informacji poufnych (90 zł + 23% VAT).
 2. Oświadczenie osób posiadających dostęp do konkretnej, jednostkowej informacji poufnej (90 zł + 23% VAT).
 3. Oświadczenie o wygaśnięciu stałego dostępu do informacji poufnej (50 zł + 23% VAT).
 4. Oświadczenie o wygaśnięciu dostępu do konkretnej, jednostkowej informacji poufnej (50 zł + 23% VAT).
 5. Oświadczenie osoby pełniącej obowiązki zarządcze (90 zł + 23% VAT).
 6. Oświadczenie osoby pełniącej obowiązki zarządcze o poinformowaniu osób związanych rodzinnie i biznesowo z osobą pełniącą obowiązki zarządcze (90 zł + 23% VAT).
 7. Wzór listy osób posiadających dostęp do informacji poufnej + rubryka z osobami, posiadającymi stały dostęp do ww. informacji poufnej (75 zł + 23% VAT).
 8. Wzór listy managerów (osób pełniących obowiązki zarządcze) oraz osób powiązanych rodzinnie i biznesowo z osobami pełniącymi obowiązki zarządcze (75 zł + 23% VAT).

Jak dokonać zakupu?

Bardzo prosto! Skontaktować się z nami poprzez mail (info@relacjeinwestorskie.org.pl) i/lub telefon(607-593-044) i zgłosić chęć zakupu, podając następujące dane:

 1. Imię i nazwisko zamawiającego:
 2. Nazwa spółki/instytucji:
 3. NIP spółki/instytucji:
 4. Adres:
 5. Telefon:
 6. E-mail:

Przelew (wybrana kwota powiększona o należy podatek VAT) należy wykonać na poniższy nr konta:

67 1020 2313 0000 3902 0206 6769 (PKO BP), w opisie przelewu podając nazwę spółki/instytucji i frazę „MAR Starter”.

W ciągu 24 godzin od zaksięgowania przelewu na koncie wysyłamy komplet materiałów drogą mailową, wraz z fakturą. Gotowe pliki dostarczamy w formatach .docx oraz .xlsx, jednakże nie ma problemu z wysyłką formularzy we wcześniejszych wersjach – w takim przypadku prosimy o ew. informację (podobnie gdyby były jakiekolwiek problemy z otwarciem naszych plików).

PS. Dokonanie zakupu oznacza wyrażenie zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę Wortal Relacji Inwestorskich Grzegorz Surma (NIP: 6252332029 , REGON: 366057605) ww. danych osobowych wyłącznie dla potrzeb procesu rejestracji oraz w celach marketingowych. Kupujący jest świadomy faktu, że przysługuje mu prawo wglądu do swoich danych, prawo do ich poprawiania oraz usunięcia.

Zapraszamy!

W imieniu redakcji Wortalu Relacji Inwestorskich

Grzegorz Surma – redaktor naczelny

Print This Post Print This Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nine + 9 =